1) TIMELESS PRODIGY

50 let výzkumů a inovací vrcholí vytvořením této luxusní řady. Hlavní účinné látky:

  • - 5 růstových faktorů
  • - Kmenové buňky

Základem receptůry 25 aktivních látek, perfektní kombinace třech strategií estetického omlazení.

Cena: 2.500 Kč


 

2) GLOBAL  - LIFT

Zpevňující liftingové ošetření s okamžitými účinky, rychle působící proti vráskám a stárnutí, se silně zpevňujícím efektem. Je zvláště určeno pro pokožku s problémem ochablosti, zralou pokožku s nedostatkem hormonů, mimickými a hlubokými vráskami. Tato ošetření je rovněž udržovací kůrou po botoxu. 

Hlavním terčem je PROGERIN, toxický protein v buňkách, ukazatel buněčného stárnutí, který nám umožňuje odhadnout biologický věk buněk.

CENA: 1370 Kč


 

3) PROGRAM KE KOREKCI VRÁSEK - CORREKTIVE


Byl sestaven na vědecké bázi se čtyřmi druhy peptidů pro svalové uvolnění, k rychlému a účinnému ošetření hlubokých vrásek a mimických rýh. Kombinuje až devět aktivních principů, mezi nimiž vynikají činidla zahušťující vnitřní tkáň, látky vyplňující kůži. Tato ošetření jsou rovněž udržovací kůrou po botoxu.  Četnost se doporučuje individuálně dle stavu pokožky
Důležitou složkou je také hadí jed.

CENA: 1370 Kč


 

4) ETERNAL

Eternal je první celkově regenerační kosmetický přípravek určený k omlazení pleti s dlouhodobým účinkem.

S pomocí nanoliposomů dopraví do spodních vrstev pokožky kmenové buňky rostlinného původu. Ty jsou získané z dlouhověkého jablka Spätlauber a jejich vlastnosti jsou naordinovány lidským kmenovým buňkám. Jabloň má sice malé plody, které nevynikají zvláštní chutí, ale zato velmi dlouho vydrží hladké a hezké a jsou tzv. dlouhověké. Samotné kmenové rostlinné buňky jsou příliš velké, aby se mohly penetrovat do lidské pokožky.

CENA: 1370 Kč


   

5) DERMAPEEL PRO

  • vícevrstvenný postupný peeling
  • řeší nedokonaloosti pokožky
  • vysoká koncentrace aktivních látek

Skládá se ze dvou řad ošetření:

TIMELESS  PEEL 

  • ošetření středně hlubokých vrásek
  • zmenšení rozšířených pórů

BRIGHTENING  PEEL 

  • zmírnění povrchových skvrn
  • projasnění pleti

CENA: 1000 Kč


   

6) POWER OXYGEN

Kosmetické ošetření dodávající pleti kyslík a vytvářící ochrannou bariéru proti znečištění. Vhodné pro všechny tipy pletí, zejména u lidí žijících v městském prostředí.

CENA: 1100 Kč


   

7) NOVINKA -  SILNÉ a ÚČINNÉ OŠETŘENÍ S VITAMINEM C


Vitamín C je jedním z nejsilnějších antioxydantů, pomáhá stimulovat buněčný metabolismus a tvorbu kolagenu. Může omezit určitý stupeň slunečního poškození, zlepšuje úroveň hydratace. Omezuje záněty na buněčné úrovni a chrání pokožku proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí.

CENA: 1100 Kč

 

   

8) POWER RETINOL


Retinol je jednou z forem vitamínu C , který má pozitivní účinky na pleť a dodává jí rozzářený mladiství vzhled. Spomaluje vznik vrásek a redukuje vrázky už vzniklé. Zvyšuje produkci kolagenu a elastinu v pleti.

CENA: 1000 Kč


   

9) POWER HYALURONIC

vyrovnává přirozenou hydrodynamiku pleti a tím dosahuje maximálního nejlepšího stupně hydratace

CENA: 1000 Kč


 

10) AQUATHERM

Kosmetická kůra pro citlivou pleť se sklonem k zarudnutí v jakémkoli věku. Tato řada obsahuje termální vodu z Francie, která má schopnost stimulovat mechanismy kožní bariéry a hlavně dodává vlastnost podporovat odolnost pokožky. Další složky v této kůře restartují tonus pokožky a vykazují účinek kosmetického liftinku na ochablých a vrásčitých pletí. Četnost ošetření se doporučuje individuálně dle stavu pokožky.

CENA: 1000 Kč

 


   

11) CLEAR BALANCE

CLEAR BALANCE je řada produktů vyvinutá ke specifické normalizaci tří hlavních příčin, které zaviňují výskyt nečistot pokožky: hyperseborea, hyperkeratóza a sklon k infelci. Produkty této řady byly vyvinuty s pomocnými látkami bez olejů a tuk nezpůsobujícími vznik komedonů, které se přizpůsobují tomuto typlu pleti, nevyvolávají lesk a ani pokožku nemastí.

CENA: 600 Kč


 

 

 


     

 

 

 

 

 

     

 

Tagged Under