KOSMETIKA - Studio SONATA
v centru Praha - nedaleko I.P.Pavlova

AUTORIZOVANÝ SALON TOP ŘADY TIMELESS PRODIGY
( ŠPANĚLSKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA )

NAFIGATE COSMETICS
( ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA
)

ATOK
( ČESKÁ AROMATERAPEUTICKÁ KOSMETIKA
)

 

 

Vítám Vás na webových stránkách kosmetiky mkosmeo. Dovoluji si Vás pozvat na některé z nabízených kosmetických služeb.


Pracuji s profesionální španělskou kosmetikou SKEYNDOR, českou profesionální kosmetikou NAFIGATE a českou aromaterapeutickou kosmetikou ATOK. Kosmetické přípravky těchto firem jsou určeny jak pro ošetření v kosmetickém salonu, tak i pro domácí užití.

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky ze Španělska, která v roce 2013 slaví 47 let od svého vzniku a jsme specialistou v anti-age péči o pleť.
Motto: "Poskytovat nejlepší kvalitu - především díky inovačnímu, vědeckému výzkumu a účinným aktivním složkám". Toto heslo se snaží naplňovat již od roku 1966, kdy ve španělské Terrasse došlo k založení společnosti a to Publio Puentem.

NAFIGATE je česká profesionální kosmetika, která respektuje jak účinné přírodní látky, tak věří ve vědecký pokrok. Kosmetika je bez parabenů a parfemace pro každodenní i speciální použití. Využívá technologie nanovláken, molekuly kyseliny hyaluronové a další nejnovější látky.


Aromaterapeutická kosmetika ATOK je založena na přírodní bázi, nenarušuje Ph faktor a preparáty neobsahují žádné chemické konzervační látky zabraňující žluknutí. S preparáty získáváte záruku, že jsou čerstvé, většinou vyrobené až po doručení objednávky. Úkolem této kosmetiky je optimalizovat funkce pokožky, regenerace a posílení její obranyschopnosti. Jen zdravá pokožka může být současně i hezká.


Proč právě ke mně na kosmetiku:

  • preferuji profesionální přístup ke klientovi
  • kosmetické ošetření je možné dle domluvy - ruční nebo přístrojové ošetření, případně   ruční kosmetické ošetření v kombinaci s přístrojovou kosmetikou
  • pracuji pouze s kvalitní a ověřenou kosmetikou
  • zdokonaluji se a navštěvuji kosmetická školení a kurzy
  • sleduji novinky v oboru kosmetiky a zahrnuji je do své práce
  • základem v kosmetickém ošetření jsou vždy ruční masáže trapézu, dekoltu, krku a obličeje zaměřené také na relaxaci a odpočinek
  • práce mě baví a mám ji zároveň jako koníčka
  • výborná dostupnost v centru Prahy

 

Pokud jste objednaní na kosmetické ošetření a nemůžete se dostavit, prosím o včasnou omluvu formou telefonátu nebo SMS. 

Mohu tak vyjít vstříc Vám i dalším klientům ohledně co nejbližších termínů.